Poslední trénink v Račicích na jedničku

Do Račic v olympijském centru vodních sportů se ve čtvrtek v podvečer opět sjela desítka natěšených kolobežkářů, kteří v posledním předzávodním tréninku ladili poslední detaily na Koloběžkový festival Kickfest 2018.

Trénink navázal na předchozí dvě setkání a projížďky koloběžkářů v Račicích a v Praze na Náplavce, ale tentokrát na účastníky nečekala pouze rekreační vyjížďka. Trenér a závodník v jedné osobě Láďa Bartůněk už den před tréninkem prohlásil: „Zítra si dáme to těla, trochu to musí bolet!“

Pod jeho aktivním vedením na koloběžkáře čekalo například ne jedno vybíhání schodů na račické tribuně, po kterém následovaly tři 250 m rovinky na koloběžce. „Udržet správnou techniku jízdy je po zátěži mnohem obtížnější, tak jsme pro rychlejší unavení využili právě schodů“vysvětluje Bartůněk.

Závěr opět téměř dvouhodinového tréninku zakončilo vyjetí kolem areálu, ve kterém příští víkend pojedeme naostro. „Už se nemohu dočkat víkendu, dnešní trénink byl parádní!“uzavřel koloběžkový podvečer jeden z účastníků.  

Těšíme se i na vás! Více o Kickfestu 2018 najdete zde

Přihlaste se zde! Začátečníci? Hobíci? Rezervujte si svou koloběžku na info@kolobezky-brandys.cz