Zapojte se aktivně do soutěže o koloběžku YEDOO!

V sobotu 26. května se rozjede hlavní program koloběžkového festivalu. Závody jednotlivých kategorií Euro Cupu i 2. kola Rollo ligy postupně odstartují krátce před polednem. A na všechny účastníky festivalu, ať už aktivní nebo podporující své závodníky z hlediště, čeká další velké překvapení.

Velká festivalová soutěž a koloběžku YEDOO RODSTR

Každý, kdo v sobotu dorazí na koloběžkový festival KICKFEST, se může zapojit do celodenní soutěže, která vyvrcholí slosováním o parádní koloběžku Yedoo Rodstr!

Soutěž proběhne pouze v sobotu v době mezi 11 a 17 hodinou, během které musí soutěžící úspěšně projít třemi sportovními disciplínami – zdolat určenou vzdálenost na veslařském trenažéru, zvládnout 1 závodní okruh (5 km) na koloběžce a na závěr splnit úkoly ve hře spikeball. (děti místo hry spikeball plní úkoly ve skákacím hradu)

Všichni, kteří splní stanovené disciplíny v časovém limitu, budou následně zařazeni do večerního slosování o koloběžku. Kompletní pravidla se dozvíte na místě. 

A proč stojí za to hrát?  

Koloběžka Yedoo Rodstr je rychlá, lehká a kompaktní. Můžete ji vzít do práce i na dovolenou a pořád váží jen 7,4 kg. Ale neberte ji na lehkou váhu! Hliníkový rám umožňuje rychlou jízdu a vejde se vždycky všude, na chodník i do kufru od auta i do nabitého programu. 

Ještě váháte, zda se do soutěže zapojíte?

Hlavní cenu, koloběžku Yedoo Rodstr, si v rámci koloběžkového festivalu můžete i vyzkoušet. A nejen tu. V půjčovně firmy YEDOO přímo na festivalu najdete prototypy, které stály za zrodem současných modelů i speciály, které se do výroby nikdy nedostaly. Dále si budete moci vyzkoušet i koloběžky s hliníkovým rámem z řady Yedoo Alloy. Ty získaly mnohá uznání od laické i odborné veřejnosti včetně ocenění RED DOT 2016 za produktový design.

Krom dospěláckých modelů, Yedoo do Račic přiveze i odrážedla a dětské koloběžky.

Tak už neváhejte a nezapomeňte své ratolesti vzít s sebou!