Aktuality

V létě do Račic na mistrovství Evropy i festival

Poslední červencový víkend se v Račicích uskuteční vrchol letošní koloběžkové sezóny. Do severočeské Labe arény se totiž sjedou nejlepší koloběžkáři z celé Evropy a na zdejším okruhu kolem vodního kanálu navzájem poměří síly v třídenním klání v rámci mistrovství Evropy.

Zobrazit celý článek

Sezóna zahájena!

Bylo mokro, ale bylo fajn. Nepříznivá sobotní předpověď s velmi lákavou nedělí. Těžký protivník, se kterým si však téměř čtyři desítky účastníků nedělaly hlavu a naplno si užívaly atmosféru brandýské otvíračky.

Zobrazit celý článek

Rozbíháme novou koloběžkovou sezónu

Už je to tady! Mrazivé počasí se postupně přesunuje k letnímu spánku a my už se nemůžeme dočkat až odpálíme novou sezónu. Opět na vás čeká koloběžkově nabité jaro i léto, které na konci července vyvrcholí mistrovstvím Evropy na domácí půdě v Račicích. Co vás ale čeká v nejbližší době?

Zobrazit celý článek

Letos bez ICE CHALLENGE a ledoběžek

Počasí jako na houpačce a trvalý mráz v nedohlednu nás donutily letošní nultý ročník ICE CHALLENGE na ledoběžkách zrušit. Ale nezoufejte, nevzdáváme se! Na příští rok se chystáme na zamrzlé ledové plochy vyrazit znovu. Ledoběžkám zdar! 

Zobrazit celý článek

Nová koloběžková sezóna klepe na dveře!

Zima stále ještě neřekla své poslední sbohem, ale praví koloběžkáři ví, že není čas ztrácet čas. Připravte své stroje! Tradiční zahájení koloběžkové sezónu se blíží!

Zobrazit celý článek
KICKFEST jako koloběžkové Mistrovství Evropy!

KICKFEST jako koloběžkové Mistrovství Evropy!

V roce 2019 do Račic na koloběžkové Mistrovství Evropy!

Zobrazit celý článek

ICE CHALLENGE

Ice challenge je originální závod nejen pro účastníky, ale v tomto případě výhradně pro pořadatele...

Zobrazit celý článek
1