Program

Čtvrtek 25. 7. 2019

17:00 - 20:00Registrace a vyzvedávání čísel (kancelář závodu)

Pátek 26. 7. 2019

07:30 hod.​ ​-​ ​Registrace a vyzvedávání čísel (kancelář závodu) končí 60 min. před startem každého závodu

10:00 hod.​ - Sprinty: přípravka (2012-2010), žáci (2009-2007) a kadeti (2006-2004), ženy - všechny kategorie

14:00 hod.​ - Vyhlášení
14:30 hod.​ - Sprinty: junioři (2003-2001), senioři (2000-1980), masters (1979-1970),veteráni (1969-1960) a ultraveteráni (1959 a starší...)

18:00 hod. ​- Vyhlášení

Sobota 27. 7. 2019

8:00 hod.​ - Registrace  a vyzvedávání čísel (kancelář závodu) končí 60 min. před startem každého závodu, registrace štafet do 12:30h!!!!

10:00 hod.​ - Kritérium 7 a 12km: kategorie kadeti a kadetky (2006-2004), juniorky(2003-2001), ženy seniorky (2000-1980), ženy masters (1979-1970), ženy veteránky(1969-1960), ženy ultraveteránky (1959 a starší)

11:15 hod​.  - Kritérium 12 km: kategorie junioři (2003-2001), muži senioři (2000-1980),muži masters (1979-1970), muži veteráni (1969-1960), ultraveteráni (1959 a starší)

11:45 hod.​ - Vyhlášení: Kritérium 7 a 12 km

13:00 hod.​ - Kritérium 500m: kategorie přípravka (2012-2010)

13:15 hod.​ - Kritérium 2000m: kategorie žáci (2009-2007)

13:30 hod.​ - 200 m závod odrážedla: děti do 6 let

13:45 hod. ​- Vyhlášení: kategorie přípravka (2012-2010), žáci (2009-2007)

14:30 hod. ​- Český pohár handbike: časovka 15km, kategorie MH1, MH2, MH3, MH4, WH

15:30 hod.​ - Štafety 20min + 1 kolo: rozpis na základě přihlášek

18:00 hod.​ - Vyhlášení: štafety

Neděle 28. 7. 2019

08:00 hod.​ - Registrace a vyzvedávání čísel (kancelář závodu) končí 60 min. před startem každého závodu

09:30 hod.​ - Dlouhý závod 35 km: juniorky (2003-2001), seniorky (2000-1980), ženy masters (1979-1970), veteránky (1969-1960), ultraveteráni/ultraveteránky (1959 a starší), 20 km kadeti/kadetky (2006-2004)

11:15 hod. ​- Vyhlášení: Dlouhý závod 35 km, 20 km

11:30 hod. ​- Dlouhý závod: kategorie přípravka 1000 m (2012-2010), žáci 5000 m (2009-2007)

11:45 hod.​ - Vyhlášení: Dětských kategorií (přípravka, žáci)

12:00 hod.​ - Dlouhý závod 35 a 45 km: kategorie muži - junioři (2003-2001), senioři (odr.2000), masters, veteráni

14:00 hod.​ - Vyhlášení: dlouhý závod 35 a 45 km

15:00 hod.​ - Český pohár handbike: Kritérium na 60km pro kategorie MH3, MH4 a 30km pro kategorie MH1, MH2 a WH.

do 15:00 hod. ​- Vracení čipů, startovních čísel a klíčů od pokojů

16:00 hod.​ - Vyhlášení: Český pohár handbike